Günün Tarihi:30 Eylül 2020

İşte müziğin gücü


Erenler Yunus Çiloğlu Ortaokulu Müzik Öğretmeni Çiğdem Aksu, Özel Eğitim Öğretmeni Tuğçe Bayyiğit, Müzik Öğretmeni Mert Nazır Aksu, engelliler haftası dolayısıyla kendilerinin seslendirdiği bir video klip hazırladılar.

Engel tanımaz

#sakaryacevrimici #sakaryaninozelniluferleri hastagleri ile hazırlanan çalışmada öğretmenler; "Müzik engel tanımaz. Basılan her nota herkes için aynı sesi verir. Notalar özel eğitim öğrencilerimizle buluştu. Müziğin gücü ile bütün engelleri kaldırıyoruz..." mesajlarıyla video klibi YouTube üzerinden yayınladılar.

Özel gereksinim

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş kısa sürede büyük beğeni toplayan çalışmayı hazırlayan tüm öğretmenlerimizi tebrik ederek, özel gereksinimli bireylerimizin topluma kazandırılmaları noktasında herkesin üzerine düşeni en güzel şekilde yerine getirdiğini söyledi.

 

 

15 Mayıs 2020 , Cuma Bu haber toplam 604 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU