Günün Tarihi:7 Haziran 2020

Rehber öğretmenlerle istişare


Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetlerinden sorumlu Müdür Yardımcısı Mehmet Salih Güvendi ile birlikte ilimizdeki tüm rehber öğretmenlerin katılımıyla çevrimiçi bir buluşma gerçekleştirdi.

Sınav yönergesi

Buluşmada uzaktan eğitim sürecindeki rehberlik boyutu değerlendirilerek yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Ayrıca LGS ve YKS sınavlarında ne gibi farklılıklar olacağı, alınabilecek önlemler, sınav yönergesi ve sınav da görevlendirilecek rehber öğretmenlerin yapacağı çalışmalar üzerine konuşuldu.

 

Uyumlu şekilde

Yaşadığımız salgın sürecinin öğrenciler üzerindeki psikolojik etkilerinin çok önemli olduğunu vurgulayan İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş öğrencilerin bu süreci en sağlıklı şekilde atlatabilmesi için tüm rehber öğretmenlerine büyük sorumluluk düştüğünü belirtti. İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışmaları kapsamında şu ana kadar sürecin başarılı bir şekilde yürütüldüğünü ifade eden Durmuş, ilimizde yapılan rehberlik çalışmalarının süreçteki değişikliklere uyumlu şekilde revize edilerek sürdürüleceğini belirtti.

 

Verimli geçti

Uzaktan eğitim çalışmalarının değerlendirildiği çevrimiçi toplantının verimli geçtiğini kaydeden Müdürü Fazilet Durmuş, bu süreçte görevlerini layıkıyla ve fazlasıyla yerine getiren tüm öğretmenlerimize, okul yöneticilerimize, ilçe yöneticilerimize ve onlara liderlik yapan il millî eğitim yöneticilerimize teşekkür etti.

 

22 Mayıs 2020 , Cuma Bu haber toplam 528 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU