Günün Tarihi:1 Haziran 2020

Berberlerde bayram yoğunluğu


Ramazan Bayramı öncesinde yoğunluk yaşayan berberler bu gece yarısına kadar hizmette olacak.

En iyi hizmet için

Bayram önce yoğunluk yaşayan meslektaşlarını ziyaret ederek dikkatli olmalarını konusunda uyaran Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Haluk Hacıoğlu, “Bu yıl ilk kez Arefe günü çalışmayacağız. Dün gece 02.00’a kadar açık kalan esnafımız Sakarya Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu gereğince 22 Mayıs 24.00’a kadar hizmet verecek. Bilindiği gibi kapanış saatimiz 21.00 olarak düzenlenmişti. Bu süreçte hüzünlü bir yoğunluk yaşayan meslektaşlarımız en iyi hizmeti sunmanın uğraşındalar” diye konuştu.

Daha dikkatli

Başkan Hacıoğlu “Salgın tehdidine karşı hiçbir meslektaşımız ve müşterimiz tedbirleri elden kesinlikle bırakmamalı. Daha da dikkatli olunmalı. Bu mücadeleyi hep birlikte vererek sağlıklı bir şekilde başaracağız. Sağlık Bakanlığı’nın bize çizmiş olduğu kuralları harfiyen uygulamaya devam edeceğiz. Meslektaşlarımızın maske başta olmak üzere tüm koruyucu önlemlerini almalarını, dezenfeksiyon işlemlerine dikkat etmelerini istiyoruz. Müşterilerimizin de randevu saatlerine uymalarını, randevu saati dışında gelmemelerini, maskelerini takmalarını bekliyoruz. Bu vesile ile Sakaryalıların, meslektaşlarımın ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyoruz” dedi.

 

22 Mayıs 2020 , Cuma Bu haber toplam 537 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU