Günün Tarihi:11 Temmuz 2020

Kızılay cansiperane çalışıyor


Türk Kızılay Taraklı Temsilciliği koronavirüs salgınının başlangıcından bu yana cansiperane şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Yüzler gülüyor

Kızılay Taraklı Koordinatörü Alaattin Yılmaz, Kızılay Temsilcileri Hüseyin Nail Çelikkan,  Ahmet Yener ve Kızılay gönüllüleri yardım çalışmalarıyla zor zamanlardan geçtiğimiz bu günlerde ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürüyor.

Sahadayız

Kızılay Taraklı Koordinatörü Alaattin Yılmaz, “İçişleri Bakanlığı’nın almış olduğu kararlar doğrultusunda, Kaymakam Abdullah Arslantürk’ün sevk ve idaresinde, Taraklı Belediyesi ile de koordineli olarak  ‘Vefa Sosyal Destek’ gruplarına destek vermek üzere sahadayız. Kızılay olarak elimizden geldiğince milletimizin emaneti olan yardımları, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıyoruz.”

Destekler

Yılmaz, “Örneğin sokağa çıkmanın kısıtlandığı son günde isminin açıklanmasını istemeyen Taraklılı bir yardım severin bağışladığı pideleri de ihtiyaç sahibi hanelere ulaştırdık. Özellikle Ramazan ayı içinde kardeşliğin ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergilemeye çalıştık. İhtiyaç sahiplerine nakdi yardım, gıda kolisi, konserve et ve giyim yardımlarında bulunduk. Hayat normale dönene kadar yardım çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. 

23 Mayıs 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 953 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU