Günün Tarihi:13 Temmuz 2020

Çocuklara bayram hediyesi


Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezleri, Türk Kızılayı ve Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) Sakarya Şubesince Sakarya’da kalan Misafir öğrenciler unutulmadı.

Ramazan boyunca

Ramazan ayı boyunca yurtlarda kalan vatandaşlara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce her akşam iftar ve sahur yemekleri verildi. Ramazan ayında çeşitli etkinliklerle sosyal mesafe ve sağlık tedbirlerine uyularak yurtlarda kalan misafirlerin, kendi evlerinde gibi hissettirmeleri sağlandı.   

 

Bayram ziyareti

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezleri, Türk Kızılayı ve Diyanet İşleri Başkanlığı Sakarya Şubesince, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) öğrencileri unutmadı. YTB’li öğrencilerin içerisinde bulunduğu toplam 20 haneye, bayram ziyaretinde bulunuldu. Evlerde olan evli ve bekar Misafir öğrencilere ve ailelerine oyuncak, çikolata, çocuk bezi ve kıyafet vb. ihtiyaç malzemeleri hediye edilerek Ramazan bayramları kutlandı.

 

Yardım etmek

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy da YTB’li öğrencileri ziyaret ederek, hediyeler takdim etti Özsoy, “Pandemi nedeniyle, doyasıya bir  bayram yaşayamadık. Bu mübarek ramazan ayında, vatandaşlarımıza yardım etmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Hep birlikte, YTB’li öğrencilerimizi ziyaret ederek çeşitli hediyelerle bayramı kutladık. Yaptığımız yardımlar az olsa da, gelecekte daha çok yardım etmek için bizi motive edebilir” dedi

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Ayşe Hümeyra Ökten Yurdunda misafir olarak barınan YTB’li öğrenciler, barınma ve beslenme konusunda Ramazan ayı boyunca yardımlarını esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy'a, yurt yönetimi ve çalışanlarına teşekkür plaketi taktim etti. 

27 Mayıs 2020 , Çarşamba Bu haber toplam 266 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU