Bitti yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız :
Kimden : Kime :
Mesajınız :

Bitti10 Şubat 2020, Pazartesi

Sezon başından beri kurduğumuz birinci lige direk çıkma hayali dünkü beraberlik ile bitti.

Bundan sonra sadece Play-Off’u hayal etmemiz gerekecek. Çünkü dünkü futbol ve ortaya konulan mücadele bir kez daha gösterdi ki içeride farklı, dışarıda farklı oluyor.

Çok sayıda taraftar bu maçı izlemek için Ankara’ya gitti. Bu havada yollara düşmek çok da akıl işi değil ancak sevgi ve Sakaryaspor aşkı başka olunca insan kar kış, dinlemiyor. Her tür soğuk ve çileye göğüs geriyor.

İyi de taraftar bunca çilenin karşılığını alıyor mu? Tabi ki de hayır. Kalede Oğuz olmasa el bebek, gül bebek 3 puanı bırakıp gelecektik.

Dedim ya birinci lige direk çıkma umudumuz matematiksel olmasa da benim için bitti. Kendimizi kandırmaya gerek yok. İlk 5’e girelim. Bu şehre Play-Off heyecanı yaşatabilirsek ona da şükredelim.

Tabi ki taraftar isyan etti. Ankara’ya kadar gidip de kötü bir futbol ile çok önemli iki puan kaybetmek sinirleri gerdi. Maç bitiminde isyan vardı. Teknik Direktör Şaban Yıldırım’ı istifaya çağırdılar.

Maçın heyecanı çoktu. Çünkü taraftar her an gol atma heyecanı ile buz gibi havaya rağmen hiç susmadan destek verdi.

Kurdukları hayalin gerçekleşmemesi ile birlikte veryansın eden Taraftarlar yine aynı moral bozukluğu ile Sakarya’ya döndüler.

 Ne diyebilirim ki hayırlısı olsun, bu sene de Play-Off ile yetinmek zorunda kalacağız. Tabi ki onu da başarabilirsek.