Günün Tarihi:30 Eylül 2020

İhsaniye hareketliliğe hazır


Karasu’da turizm hareketliliğinin yaşandığı sahil kenarında bulunan İhsaniye Mahallesi hazırlık yapıyor.

En şanslı mahalle

Karasu İhsaniye Mahallesi Muhtarı Oğuz Özden, sahil kenarı mahallesi olması nedeni ile şimdiden yaz hazırlıklarını tamamlamaya çalıştıklarını belirterek, “Bu çalışmalarda mahallemize hizmet adına var gücü ile çalışan belediyemiz fen işleri ekiplerine şimdiden teşekkür ediyorum. Bilindiği gibi İhsaniye Mahallemiz Batı Karadeniz’de bulunması nedeniyle iç turizme hizmet edecek en şanslı mahallelerimizden biri. İlçemize gelecek yerli yada yabancı turizme hizmet etmeye hazırız” dedi.

Uzun sahil şeridi

 Muhtar Özden, “Mahalle muhtarlığı olarak şanslı mahallelerden biriyiz. Uzun bir sahil şeridimiz var. Gerek belediyemizden gerek ise turizm bakanlığımızdan tabiri caiz ise ham olan sahil şeridimizi insanlarımıza kazandırılması için bu süreçte çok çalışmamız gerektiğine inancım ziyadesi ile fazla. Bana göre hiç kimse İhsaniye Mahallemizin sahilini yok saymamalı diye düşünüyorum. Bu konuda büyükşehir belediyemiz, İlçe belediyemiz ve turizm il müdürlüğünün İhsaniye Mahallemizi görmezlikten gelmemeliler diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

2 Haziran 2020 , Salı Bu haber toplam 679 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU