Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Sağlıkta normale dönemedik!


Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nin Kadın Doğum Acil önünde dün sabah yaşanan bu görüntü, biran önce yeni hastane binasına taşınılmasının şart olduğunu ortaya koymaya yetti.

Gözler önünde

Korona virüs üzerine pandemi hastanesine dönüştürülen sağlık kuruluşlarının normale dönmesi için çalışmalar sürse de dün Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Kadın Doğum Acil önündeki bu görüntüler çalışmaların hızlandırılması gerektiğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Yeni bina hazır

SAÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında yapımı pandemi nedeniyle hızlandırılarak teslim alınan 370 yataklı yeni Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nin biran önce hizmete alınması ve sağlıkta normale dönülmesi gerekiyor. İl Sağlık Müdürlüğü boşalacak olan bu binayı da pandemi hastanesi yapacağını açıklamıştı. Normale dönüş çalışmaları kapsamında ilimizde biran önce sağlıkta da normale dönmeliyiz.

2 Haziran 2020 , Salı Bu haber toplam 547 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU