Günün Tarihi:1 Mart 2021

Hendek teşkilatı belirlendi


Gelecek Partisi Hendek İlçe Teşkilatı’nın yönetim kadrosu belirlendi.

Özen gösterdik

Gelecek Partisi Sakarya’da teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Adapazarı ilçe yönetimini belirleyen Gelecek Partisi şimdi de Hendek yönetimini oluşturdu. Konuyla ilgili açıklama yapan İl Başkanı Ender Serbes, her bir ilçe için farklı stratejiler uyguladıklarını belirterek, “Hendek için de bu özeni gösterdik. Arkadaşlarımız Hendek’in sorunlarını iyi bilen, çalışkan ve vizyon sahibi kişiler. Kendileriyle çalışmaktan onu duyacağız” dedi.

Tebrik etti

Başkan Serbes, “Ülkemizin kronikleşmiş sorunlarına köklü çözümler bulmak için yola çıkmış olan partimiz, Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi ilimizde de büyük teveccüh görüyor.  İşsizliğin yüzde 13’lerde, enflasyonun yüzde 11’ler seviyesine geldiği; demokrasinin, insan haklarının ve hukuk sisteminin zayıfladığı bu dönemde elbette halkımız Gelecek Partisi’ni kurtuluş olarak görmüştür.  İnşallah, belirlenen isimler Hendek ilçemizin daha müreffeh bir ilçe olması için var gücüyle çalışacaklardır. Çok değerli İlçe Başkanımız Musa Akıcı’yı ve yönetiminde görev alan tüm arkadaşlarımı gönülden tebrik ediyorum” dedi. 

Yönetim Listesi

Gelecek Partisi Hendek İlçe Teşkilatı’nın Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor; Musa Akıcı, Abdulbaki İlbuğa, Ali Dural, Ali Osman Kayran, Ayla Alandilek, Dilek Acıbal, Dursun Nalbant, Emre Çulhaoğlu, Ekrem Sarı, Erdinç Gündüz, Erkan Nemli, Ferhan Albayrak, İbrahim Çam, İhsan İdman, İsmail Becit, Kamuran Kaplan, Mustafa Gözyuman, Niyazi Uzunoğlu, Okan Taşkın, Saim İrik, Selami Sakaoğlu, Serdar Şen, Süleyman Serkan Hızarcı, Şenol Holat, Şuayip Seçkin, Turgay Yılkın, Ulvi Başpehlivan, Yasemin Kunyalı, Yavuz Karadağ, Yusuf Alandilek.  

 

4 Haziran 2020 , Perşembe Bu haber toplam 280 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU