Günün Tarihi:23 Nisan 2021

Karantinada yedikleri için hediye bıraktı


Yurt dışından getirildikten sonra tedbir amaçlı Sakarya Kız Yurdu’nda karantinada kalan bir genç, odasını kullandığı Hilal Uysal isimli öğrenci için hediye bıraktı. Hediyeyi alan yurt yöneticileri sahibine ulaştırdı.

Emanetler ulaştı

Karantina boyunca Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Sakarya Kız Yurdunda kalan Ezgican isimli bir vatandaş, odasında kaldığı öğrencinin yiyecekleri yedikten sonra mektupla birlikte hediye bırakarak yurttan ayrıldı. Sakarya Kız Yurdu Yurt yöneticisi Kevser Bayındır,  “Yurt dışından getirilen vatandaşlarımızı karantina süresi boyunca Gençlik ve Spor Bakanlığımız bağlı yurtlarımızda ağırladık. Sakarya Kız Yurdumuzda kalan Ezgican isimli misafirimiz, odasında kaldığı öğrencimiz Hilal Uysal’ın  yiyeceklerini yemiş, karantina süresi bitiminde de yurttan ayrılırken hediye ve mektup bırakmış. Biz de bu emaneti kendisine ulaştırdık.  Gençlerimizle gurur duyuyoruz” dedi.

 

Öğrenciler unutulmadı

Hediye ve mektubu yaşadığı ilde teslim alan öğrenci Hilal Uysal, odasında kalan Ezgican, Yurt yöneticisi Kevser Bayındır ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy da, “Karantina sürecinde paydaşlarımızla birlikte vatandaşlarımızı en iyi şekilde ağırladık. Karantina yurtlarımızda kalan vatandaşlarımız da, öğrencilerimizi unutmadılar. Böylesine düşünceli vatandaşlarımızın olmasını bizi çok daha umutlu ve de mutlu ediyor” şeklinde konuştu. 

8 Haziran 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 968 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU