Günün Tarihi:19 Ağustos 2022

'Mahalleler esnafıyla güzel'


Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkan Ahmet Akdardağan, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı ve aynı zamanda üyesi olan Erdal Erdem’i ziyaret ederek mesleki sorunlar üzerine istişarede bulundu.

Beraberinde oda üyesi Ali Sağır ile birlikte yine Bakkallar Odası üyesi olan Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem’i, Güllük Mahallesindeki iş yerinde ziyaret eden Başkan Akdardağan, mahallelerin simgesi bakkal esnaflarının çalışmaları üzerine fikir alışverişi yaptı.

Ziyaretinde mahallelerinin esnaflarıyla güzel olduğuna vurgulayan Başkan Akdardağan, “Şehrimizin gelişmesi ve insanlara yardımı ile gönlünde yer edinen Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı ve odamız üyesi Erdal Erdem’i ziyaret ettik. Kendisinin özverili çalışmalarını her zaman takdir ettik. Mahallesi başta olmak üzere diğer mahalleler için önemli katkılar sağlayan başkanımıza başarılarının devamını diliyoruz. Sık sık bir araya gelerek, fikirlerinden faydalanıyor ve mesleki sorunlarımız için istişare yapıyoruz. Mahalle muhtarları devlete açılan ilk kapı olurken, bakkal esnaflarımız da mahallelerimizin olmazsa olmazı ve simgesidir. Şehrimizdeki tüm bakkallarımız da, muhtarlar gibi sosyal görev yapmaktadır. Mahallelerimiz esnaflarıyla güzel olmaya devam edecek” dedi.

Ziyaret için Oda Başkanı Akdardağan’a teşekkür eden Başkan Erdem, “Sakarya’nın en büyük ve etkin odasının mensubu olmaktan her zaman gurur duydum. Başkanımızın ve yönetiminin çalışmalarını ilgiyle takip ediyor, destek veriyorum. Mesleğimizin ve esnafımızın sorunlarının çözümünde katkıyı sunmaya devam edeceğim. Başkanımızın dediği gibi mahallelerimiz esnaflarıyla güzel. Sokaklarımızın ışığı olan bakkallarımız her zaman sorumluluğunun bilincindedir. Mahallesindeki ihtiyaç sahibini gözeten, çocuklarımız ve gençlerimizi koruyan, tıpkı muhtar gibi sokağındaki herkesi tanıyan-bilen, adres sorulan, veresiye alışverişin yapılabildiği bakkallarımız var olmaya devam edecek. Bu güzelliklerin sürmesi için tüm Sakaryalılar mahallesindeki esnafına sahip çıkmalıdır” dedi.

 

9 Haziran 2020 , Salı Bu haber toplam 562 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU