Günün Tarihi:9 Mayıs 2021

Akyazı’da ‘Millet ittifakı’ vurgusu


Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Örgütü, Akyazı’da toplandı.

Yol arkadaşı

Akyazı İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen genişletilmiş değerlendirme toplantısı, kovid-19 şartlarına uyularak parti binasında gerçekleştirildi. Toplantıya İl Başkanı Ecevit Keleş ve yönetimi, İl Kadın Kolları Başkanı Azize Çeroğlu ve yönetimi, Akyazı İlçe Başkanı Mustafa İyiyazıcı ve yönetim kurulları katıldı.  İl Başkanı Keleş toplantıda, Millet İttifakı’nın önemine vurgu yaparak, “Bu ittifakta bulunan siyasi partiler, bizim birlikte yol aldığımız, yol arkadaşlarımızdır. Tüm örgütümün bu bilinçle hareket etmesi önemlidir. Bu ittifak her geçen gün güçlenecek, önümüzdeki ilk seçimlerde, hem ülkemize, hem kentimize güneş doğacaktır” dedi.

 

Bu memleket bizim

Öte yandan örgütün çalışmalarına da değinen Keleş, pandemi sürecinde, tüm ilçelerle 5 bin ihtiyaç kolisi dağıttıklarını ve bu hizmet katılan herkese teşekkür etti. Keleş, “Halkımız ne zaman dara düşse, Cumhuriyet Halk Partisi yanında olacaktır, kimsenin endişesi olmasın” dedi. Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Oğuz Can Curoğlu da, “Her gün havasını soluduğumuz bu memleket bizim. Her gün üzerine bastığımız bu topraklar bizim. Biz Kuva-yi Milliye ruhuyla kurulan Cumhuriyet Halk Partisi’nin mirasçılarıyız. İnançla çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. Şüpheye mahal yok; zafer, inananlarındır.” dedi.

 

‘Durmadan çalışacağız’

Son olarak söz alan Akyazı İlçe Başkanı Mustafa İyiyazıcı’da, “Yönetimimiz ve örgütümüzle, göreve geldiğimiz ilk günden bu yana canla başla çalışıyoruz. Durmadan, yılmadan, yorulmadan çalışmaya ve üretmeye de devam edeceğiz. Tüm çalışmalarımızda en büyük destekçimiz olan, başta İl Başkanımız Ecevit Keleş’e, il yönetimimize ve katkısı olan tüm partililerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde kazanacağız” dedi.

 

13 Haziran 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 23056 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU