Günün Tarihi:6 Mart 2021

Başkan Gündoğdu’ya 3 milyon kredi yetkisi


Ferizli Belediyesi Meclis Toplantısı’nda proje ve yatırımlar için İller Bankası A.Ş.’den 3 milyon TL'lik kredi çekilmesi konusunda Belediye Başkan İsmail Gündoğdu'ya oy çokluğuyla yetki verildi.

10 madde görüşüldü

Ferizli Belediye Meclisi, Başkan İsmail Gündoğdu başkanlığında olağanüstü meclis toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda 2019 Faaliyet Raporu onaylanırken, 10 madde görüşülerek karara bağlandı. Meclis salonunda koronavirüs önlemleri alınarak yapılan toplantıda, encümen ve komisyon üyeleri de seçildi. Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, toplantı öncesi belediyenin faaliyetleri ile ilgili meclis üyelerine bilgi verdi.

Faaliyet raporu

Gündemin yedinci maddesinde görüşülen 2019 Faaliyet Raporu, oy birliği ile kabul edildi.  Gündemin sekizinci maddesinde ise borçlanma yetkisi ele alındı. Ferizli Belediyesinin proje ve yatırımları için İller Bankası A.Ş.’den 3 milyon TL'lik kredi çekilmesi konusunda Başkan Gündoğdu'ya oy çokluğuyla yetki verildi. Plan bütçe komisyonuna havale edilen dokuzuncu maddenin karara bağlanması için 19 Haziran Cuma günü saat 10.30’da toplanmak üzere ikinci oturuma karar verildi.

Üyeler seçildi

Belediye encümen üyeliğine: Mehmet Tunç ve Abdurrahman Kaşkaş seçildi.

İmar komisyonu üyeliğine: Halim Kılkış, Ruhi Şenol, Abdurrahman Kaşkaş, Mustafa Yayla ve Abdullah Efiloğlu seçilirken, plan bütçe komisyonuna Kemal Şahintürk, Mutlu Bülbül, Muharrem Solak, Abdullah Kaşkaş ve Hüseyin Deniz, Hukuk komisyonu üyeliğine ise Mutlu Bülbül, Ruhi Şenol, Muharrem Solak, Abdullah Kaşkaş ve Necattin Ürdem seçildi.

Dilek ve temenni

Toplantının sonunda meclis üyeleri dilek ve temennilerini iletti.  Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu yaşanan Bingöl depremi nedeniyle bölge halkına geçmiş olsun dileklerini iletirken, Pençe-Kartal operasyonunda bulunan kahraman Mehmetçiklere başarılar diledi. Toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

 

16 Haziran 2020 , Salı Bu haber toplam 263 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU