Günün Tarihi:30 Kasım 2020

Şehrin sorunlarını konuştular


CHP Adapazarı İlçe Başkanı Füsun Çetin ve beraberindekiler, yeni seçilen İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ile yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret

İYİ Parti Adapazarı İlçe binasında Başkan Serdip Dokumacı ve yönetimi, CHP teşkilatını ağırladı. CHP Adapazarı İlçe Başkanı Füsun Çetin ve yöneticileri ile İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yönetimi siyasi konular ve şehrin sorunları hakkında fikir alışverişi yaptı. Dokumacı, “Partimize yapmış olduğu nazik ziyaret nedeni ile başta Adapazarı İlçe Başkanı Füsun Çetin ile yönetici arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Güncel siyaset ve şehrimiz sorunları hakkında faydalı bir görüşme oldu.           

Beraberlik

Dokumacı, “Siyasetin amacının, millete daha iyi hizmet etme iddiası olarak gören bizler, bayrakla, milletle, vatan toprağı ile sıkıntısı olmayan her parti ile görüşmeye, vatana, millete, şehre faydalı işler konusunda beraber hareket etmeye hazırız. Genel Başkanımız Meral Akşener'in genel siyaset çerçevesindeki memleket masası düşüncesini, şehrimizde de, şehrin menfaatine olacak durumlar için bizlerde kurabiliriz. Bu bağlamda partiler arası birbirine saygılı olmak kaydı ile şehrin faydası için sonuç odaklı diyaloglara her zaman açık olduğumuzun bilinmesini isteriz” dedi. 

18 Haziran 2020 , Perşembe Bu haber toplam 223 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU