Günün Tarihi:28 Şubat 2021

Gelecek Kaynarca yönetimi belirlendi


Gelecek Partisi Kaynarca İlçe Yönetimi listesi belirlenerek Sakarya Valiliği’ne teslim edildi.

Geleceğe hazırlık

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes, 57 ilde yaklaşık 200’e yakın ilçede teşkilat çalışmalarının tamamlandığını söyledi. Sakarya’da da, ilçe teşkilatlanma çalışmalarının büyük bir hız ve titiz bir çalışma ile sürdüğünü ifade eden Serbes, “Önceki gün Akyazı teşkilat yönetimini belirlemiştik. Şimdide Kaynarca yönetimini ilan ediyoruz. Kaynarca İlçe Başkanımız Naim Gülsever, yetki belgesini aldığı günden bu yana titiz bir çalışma ile ilçe yönetiminde yer alacak isimleri belirledi. Naim Gülsever başkanımız ve oluşturduğu yönetim, Kaynarca’ya değer katacak ilçeyi geleceğe hazırlayacaktır. Bundan şüphemiz yoktur. Tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Reçete olacak

Gelecek Partisi’ne halkın büyük bir teveccüh gösterdiğini, Türkiye’nin sorunlarının çözümünde Gelecek Partisi’nin reçete olacağına inandığını vurgulayan Serbes, “Hamdolsun bütün ahlak dışı saldırı ve engellemelere rağmen Gelecek Partisi Türkiye’nin geleceği olmaya hazır. Bu yolda emin adımlarla yürüyor. Tabi ki bu milletimizin desteğiyle oluyor. Partimize karşı büyük bir teveccüh var. Bu teveccühü boşa çıkarmayacağız” diye konuştu.  Türkiye’nin en öncelikli sorunu yönetim eksikliği olduğunu dile getiren Serbes, ülkedeki mevcut diğer tüm sıkıntıların da ana kaynağının işte bu yönetim sorunu olduğunu vurguladı.

Yetkin kişilerden oluşuyor

Gelecek Partisi’nin siyaset yaparken, sadece kuru bir eleştiri, söylem yerine ülke sorunlarına çözüm olacak fikir ve önerileri de dile getirdiğini ifade eden Serbes, “Örneğin parti içinde oluşturulan Politika İzleme Kurulu, tüm bakanlıkları ayrı ayrı takip ederek, faaliyetlerini analiz ediyor, eksik gördüğü hususları eleştirdiği gibi, yapılması gereken çözüm önerilerini de sunuyor. Yani laf olsun diye kuru kuru muhalefet yapmıyor. Bu Türk siyasetinde ilk defa uygulanan yenilikçi bir muhalefet modelidir. Politika İzleme Kurulu üyeleri konusunda uzman en yetkin kişilerden oluşuyor” dedi.

Yönetim listesi

Naim Gülsever, Hikmet Civelek, İsmail Tiryaki, Ümit Baydar, Ahmet Gedikli, Halil İbrahim Yılmaz, Rıdvan Yiğitoğlu, Muhammet Öztürk, Yahya Uzun, Adem Demir, Emre Ünsal, Nurettin Şen, Yüksel Gürbüz, Kadir Akbulut, Mete Yüce, Eray Gökçen, Ali Kaan Sözer, Ersin Çimen.

18 Haziran 2020 , Perşembe Bu haber toplam 785 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU