Günün Tarihi:24 Haziran 2021

‘Şehir için çalışıyoruz’


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş ve beraberindekileri makamında ağırladı.

Düşünüyoruz

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Altuğ, “Ecevit Keleş’i yeni başkanlık dönemi için kutluyor ve başarılar diliyorum. SATSO olarak Sakarya’nın en büyük mesleki ve aynı zamanda sivil toplum kuruluşuyuz. İsmimizde ticaret ve sanayi kavramları geçse de bizler şehrimizin ekonomi, sosyal, kültürel, sağlık ve eğitim gibi konularıyla da yakından ilgileniyoruz. Temsil ettiğimiz 13 bine yakın üyemiz ile bu şehir için düşünüyor ve çalışıyoruz. Sakarya’nın yararına olacak her çalışmada ve bu şehrin ileriye gitmesi adına mesai harcamayı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Sakarya için

Ecevit Keleş ise, “ CHP Sakarya İl Başkanlığı olarak kentin mesleki ve sivil toplum kuruluşlarına önem veriyoruz. Şehrimizde dair uygulamak amacında oldukları plan ve projeler hakkında görüşler almaya devam ediyoruz. SATSO Sakarya’ya bakış açısı, yaptığı hizmetler ve şehrimizin gelişmesi adına gösterdiği çaba neticesinde Sakarya açısından yol gösterici nitelikte olan önemli bir kuruluştur. SATSO’nun şehrimizde olması bu şehir için bir fırsattır. Sakarya’nın ileriye gitmesi adına işbirliğini önemsiyor ve ortak akıl ile ilimize daha fazla katkı sağlanacağını düşünüyoruz. Misafirperverliğinden dolayı SATSO Başkanımız Akgün Altuğ’a teşekkürlerimi iletiyor ve başarılar diliyorum” dedi.

20 Haziran 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 1022 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU