Günün Tarihi:16 Haziran 2021

‘Şehrin gelişimine odaklanacağız’


AK Parti Sakarya Aylık İl Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı iki oturum eşliğinde gerçekleşti.

İlk oturum

AK Parti Sakarya İl Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısının ilk oturumuna Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz başta olmak üzere Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu , Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve İl Başkanı Yunus Tever katıldı.

 

İkinci oturum

Toplantının ikinci oturumuna il başkan yardımcıları, ilçe başkanları, belediye başkanları, il kadın ve gençlik kolları başkanlarının katılımıyla devam edildi. Toplantıda, kongre takvimi, koronavirüs ile mücadelede şehirde gerçekleşen çalışmalar, tamamlanan ve devam eden yatırımlar ve projeler, şehrin sorunları, yerel çalışmalar ve teşkilat çalışmaları ele alındı.

 

Kongre takvimi

Toplantıları değerlendiren İl Başkanı Yunus Tever, ayda bir kez gerçekleşen toplantı da, kongre takvimimiz ve koronavirüs ile ilgili çalışmalar başta olmak üzere yerel yönetimlerdeki faaliyetler, devam eden projeler ve parti teşkilatının yürüttüğü çalışmaları ele aldıklarını belirtti.

 

İstişare yapıldı

Tever, “Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte aylık mutat bir şekilde gerçekleştirdiğimiz koordinasyon ve değerlendirme toplantısında bir araya geldik. Şehrimizin, salgınla mücadeledeki sürecini değerlendirerek, teşkilat çalışmaları, kongre süreci, yatırımlar ve çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunduk. Bu tarz istişare ve değerlendirme toplantılarında yakaladığımız uyum ve koordinasyon çalışmalarımıza ışık tutuyor.

 

‘Çok çalışacağız’

Tever “Sakarya’mızın meselelerini iş birliği içerisinde değerlendirme fırsatı buluyoruz. İnşallah hep birlikte bu salgın sürecini de başarılı bir şekilde geride bırakarak şehrimizin gelişim ve değişimine daha fazla odaklanacağız. Durmak yok, daha çok çalışacak, daha çok gayret göstereceğiz. Rabbim; gayretimizi, azmimizi ve hizmetimizi artırarak devam ettirsin” dedi. Karşılıklı görüş alışverişiyle devam eden toplantı, yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından sona erdi.

 

 

22 Haziran 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 20537 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU