Günün Tarihi:4 Temmuz 2020

EBA’yı kullandılar kazandılar


Erenler ilçesinde, uzaktan eğitim sürecinde EBA’yı en çok ve en etkin biçimde kullanan öğrencilere hediye verildi.

Etkili biçimde

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2012 yılında oluşturulan ve çevrim içi sosyal eğitim platformu olan EBA’yı (Eğitim Bilişim Ağı), pandemi döneminde gerçekleştirilen uzaktan eğitimde en çok ve en etkili biçimde kullanan öğrencilere Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy tarafından çeşitli hediyeler verildi.

 

Teşvik etmek

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy, Şube Müdürü Mehmet Sait Aydın, Özel Büro Murat Güdek ve okul müdürlerinden oluşan heyet, EBA kullanımını teşvik etmek amacıyla, eğitim ağını en çok kullanan öğrencileri evlerinde ziyaret etti.

 

En çok kullanan

Ziyaretlerde EBA platformunun özellikle pandemi dönemindeki etkin rolüne değinen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Esoy, platformu en çok kullanan öğrencileri tebrik ederek, ağı kullanım süresine göre öğrencilere tablet, akıllı saat ve taşınabilir disklerden oluşan hediyeleri bizzat takdim etti. 

25 Haziran 2020 , Perşembe Bu haber toplam 3112 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU