Günün Tarihi:25 Eylül 2020

MHP Akyazı’dan seri ziyaretler


MHP Akyazı İlçe Başkanı Ali Dertli ve yönetimi bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Ziyaret edilenler

Yönetim Kurulunun yaptığı olağan toplantıda alınan karar gereği gerçekleştirilen ziyaretler sırasıyla Kaymakam Yakup Güney, Belediye Başkanı Bilal Soykan, Akyazı Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yurdanur Dikmen, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Gülşah Yılmaz, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yavuz Tepeçınar, Jandarma Komutanı Binbaşı Hamit Gencay Taşdemir, Emniyet Müdürü İsa Coşar ve Karakol Amiri İsak Gör, Nüfus Müdürü Cemalettin Sandıkçıoğlu ve Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Kahraman’a yapıldı.

Üstün gayret

İlçe Başkanı Ali Dertli, “Dünyanın her tarafında olduğu gibi ülkemizde ve dolayısıyla ilçemizde de salgın hastalıkla mücadele bütün hızıyla sürmektedir. Bu mücadelede ziyaret ettiğimiz bürokratlarımızın başarılı oldukları çok açık bir şekilde gözlemlenmiştir. Akyazılı hemşerilerimizle birlikte iç içe çalışan ve salgının yayılmaması konusunda üstün gayret gösterenleri kutlamak, onlara hem kendimiz hem de hemşerilerimiz adına teşekkür etmek aslı görevlerimizden biridir. Bizde bu bilinç içinde bu ziyaretlerimizi yaptık ve ziyaret ettiğimiz değerlere teşekkür ettik” dedi.

Akyazı’ya teşekkür

MHP İlçe Başkanı Ali Dertli bir teşekkürü de Akyazılılara ederek, “Salgın nedeniyle alınan tüm tedbirlere harfiyen uyan Akyazılı hemşerilerimize de teşekkür etmeyi görev sayarız” dedi. Ziyaretlerde MHP’li Belediye Meclisi üyeleri de yer aldı.

26 Haziran 2020 , Cuma Bu haber toplam 423 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU