Günün Tarihi:27 Eylül 2020

‘Hizmet Duası’ yapacaklar


Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı ve Yassıgeçit Mahallesi Muhtarı Türker Tetik, Ortaköy Mahallesi Muhtarı İsmet Turan ile Karanlıkdere Muhtarı Yılmaz Koca ortak yaptıkları açıklamada hizmet göremedikleri için belediye önünde ‘hizmet duası’ yapacaklarını açıkladı.

Karar aldık

Yassıgeçit Muhtarı Türker Tetik, Ortaköy Muhtarı İsmet Turan ve Karanlıkdere Muhtarı Yılmaz Koca hizmet göremediklerini iddia ederek, “31 Mart 2019 yılında yapılan yerel seçimler sonrası iş başına gelen İlçe Belediyemiz maalesef 15 aydır mahallelerimize henüz hizmet anlamında bir çivi dahi çakmamıştır. Bizler mahalle muhtarları olarak kendi aramızda almış olduğumuz karar ile yine yeniden eskiden olduğu gibi hani kurak havalarda köylülerimiz yağmur duasına çıkıyordu ya biz muhtarlar olarak belediyeden hizmet alma duasına çıkacağız.”

Belediye önünde dua

Tetik, Turan ve Koca, “Önümüzde ki günlerde seçimlerden bugüne tam tamamına 15 ay geçti ne zaman mahallelerimizde bir eksik görsek belediyemize bildirmekteyiz. Ancak her fırsatta belediyenin bizlere cevabı bütçemiz yok, hizmet veremeyiz cevabını almaktayız. Bizlere tavsiyeleri ‘mahalle sakinlerinde para toplayın, biz ancak o zaman hizmet veririz’ diyorlar. Kısacası söylediğimiz gibi tek çaremiz ‘Hizmet Duası’ kaldı elimizde avucumuzda. Onu da kısmetse en kısa zamanda belediyenin önünde yapacağız Allah’ın izni ile” diye ifade ettiler.

30 Haziran 2020 , Salı Bu haber toplam 859 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU