Günün Tarihi:4 Temmuz 2020

Yeni Başkan Durmuş


İYİ Parti Akyazı İlçe Teşkilatı’nın 2. Olağan Kongresine tek listeyle katılan Kerem Durmuş başkan seçildi.

Dikbayır katılmadı

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, partisinin Grup Başkanvekili Lütfi Türkan’la birlikte İzmit’te düzenlenen toplantıya olduğu için katılamadı. Gerçekleşen kongreye,  İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl 2. Başkanı Gökhan Kaçar ve il yönetim kurulu üyeleri, bazı İlçe başkanları, CHP İlçe Başkanı Mustafa İyiyazıcı ile partililer katıldı. İl Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Esmeroğlu tarafından İYİ Parti Akyazı İlçe Teşkilat binasında yapılan kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Daha sonra hazırlanan Yönetim Kurulu raporu ve gelir gider hesap raporu ile tahmini bütçe okundu. Ayrı ayrı oylanan raporlar hazırlandığı şekilleri ile kabul edildi.

Top aday olmadı

Divan Başkanı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in kongreye gönderdiği telgrafı okudu. Açılış konuşmasını yapan Kurucu Başkan Servet Top, sağlık sorunları nedeniyle İlçe Başkanlığına tekrar aday olmadığını belirterek, “Partimizi emin ellere bırakıyorum. Görev yaptığım süre içinde bana destek veren partililere teşekkür ederim ve hakkınızı helal ediniz” diye helallik aldı.

14. ilçe tamamlandı

İl Başkanı Kılıçaslan ise, partilerinin hızla yükselişe geçtiğine dikkat çekerek, “Hedefimiz yapılacak olan ilk genel seçimde iktidara yürümektir. Akyazı kongremizle 14. İlçe kongremizi de tamamlamış durumdayız. Önümüzdeki günlerde Arifiye ve Taraklı ilçe kongremizi yapıp il kongresine hazırlanmaya başlayacağız” dedi.  Konuşmaların tamamlanmasının ardından seçime geçildi.

Liste

Başkan Kerem Durmuş oldu.  Yönetim Kurulu (asil): Ayşen Aşar, Nermin Gül, Sevgi Badem, Kübra Uluköylü, Berrak Sezen, Fatih Çakmak, Ergün Koç, Nuri Cimşit, Cem Çalıkoğlu, Murat Aydın, Mustafa Demir, Erkan Eker, Mesut Çelik, Sayit Uluköylü, Önder Şimşir, Burhan Şeker, Emre Yümsel, İdris Çalış, Orhan Yılmaz, Soner Ulukan, Mehmet Yılmaz. Yönetim Kurulu (Yedek): Vildan Kahveci, Hilal Durmuş, Hasan Yolcu, Sezgin Yakut, Seyithan Güzel, Avni Dağ, Fatih Özkal, Uğur Akbulut, Hasan Durmuş, Mesut Hekimoğlu seçildi.

 

30 Haziran 2020 , Salı Bu haber toplam 709 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU