Günün Tarihi:4 Temmuz 2020

Akyazı’da fakülte heyecanı


Bu yıl Akyazı’da eğitime başlayacak olan SUBÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yurdanur Dikmen ve Fakülte Sekreteri Sertaç Koç Akyazı Kaymakamı Yakup Güney’ e ziyarette bulundu.

Öğrenci alınacak

Ziyarette konuşan SUBÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yurdanur Dikmen, “YÖK tarafından bu yıl Sağlık Bilimleri Fakültesinin 3 bölümüne öğrenci alınması onaylandı. Fakültenin Hemşirelik Bölümü’ne 40, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’ne 40 ve Sağlık Yönetimi Bölümü’ne ise 50 öğrenci alınacak. Ayrıca,  Akyazı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu 5 program için öğrenci alımı gerçekleştirilecek” dedi.

 

İşte öğrenci sayıları

SUBÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Dikmen’de, “Meslek Yüksekokulunun Fizyoterapi Programı’na 40, İlk ve Acil Yardım Programı’na 40, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı’na 40, Sağlık Turizmi İşletmeciliği Programı’na 50 ve Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı’na 50 öğrenci alınacak. Fakülte ve Meslek Yüksekokulu 2020-2021 Akademik Yılı Güz Dönemi’nden itibaren Akyazı da eğitimlere başlayacak” ifadelerini kullandı.

 

Memnuniyet verici

Akyazı Kaymakamı Yakup Güney’de yapılan ziyaretten memnunluk duyduğunu belirterek, fakültenin 2020/2021Eğitimve Öğretim yılından itibaren açılacağının memnuniyet verici olduğunu söyledi.

30 Haziran 2020 , Salı Bu haber toplam 712 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU