Günün Tarihi:21 Eylül 2021

Bu kamp başka kamp


Arifiye İl Ormanı Kamp Alanının çok özel misafirleri vardı.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, sadece sportif alanda değil, sosyal yaşamda da hizmetlerine devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana il içinde yaptığı tesis çalışmaları ile herkesin taktirini alan Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, bu kez Sağlık Çalışanlarının kampına dair talimatları ile gönülleri fethetti. Pandemi sürecinin neferleri olan sağlık çalışanları, geçtiğimiz hafta sonu aileleri ile birlikte Arifiye İl Ormanı Kamp Alanında ağırlandı. Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Liderlerinin eşliğinde çok eğlenceli saatler geçiren sağlık çalışanları bol bol stres attı. Kamp süresince Matrak, Badminton, Futbol, Akıl oyunları, ayak tenisi ve atıcılık yapıp çeşitli parkur oyunları oynayan sağlıkçılar, kamp ateşi etrafında toplanarak sohbet ettiler. Doğa yürüyüşleri de çok beğenildi. 

Sağlık çalışanlarının katıldığı kampta çok eğlenceli oyunlar vardı. Etkinliklerde bol bol stres atan çalışanlar oldukça mutluydu.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ile Gençlik Liderlerine çok teşekkür eden Sağlık Çalışanları, bu tür organizasyonların artarak sürmesi gerektiğini söylediler.

Kamp süresince çeşitli etkinliklere katılan sağlık çalışanları keyifli bir hafta sonu geçirdi. Bol bol stres atıp moral depolayan çalışanlar, Arifiye İl Ormanının nefis doğasında, temiz havayı içlerine çekerek yorucu mesai günlerini az da olsa unuttular.

Tabiat harikasının ortasında olan İl Ormanı Kamp Alanında çadırlar kuruldu.

 Sağlık çalışanları, aktivitelere tam not verdiler.

Çocuklar kamp boyunca gönüllerince eğlendiler.

Sağlık çalışanları, aileleri ile birlikte katıldıkları kampta keyifli dakikalar geçirdiler. Oynanan oyunlarda kıran kırana mücadele eden çalışanların keyiflerine diyecek yoktu.

 

1 Temmuz 2020 , Çarşamba Bu haber toplam 7102 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU