Günün Tarihi:16 Ocak 2021

Akyazı’ya şadırvan


Akyazı’da Fikri Bayrak isimli hayırsever bir vatandaş tarafından yaptırılan şadırvan düzenlenen törenle hizmete girdi.

Plaket verildi

Gazi Süleyman paşa Cami önünde hayırsever vatandaş tarafından yaptırılan şadırvan için 400 bin lira harcama yapıldı. Akyazı Belediyesi de çevre düzenlemesi ile peyzaj çalışmasını yaptı.  Şadırvan ve müştemilatını yaptıran hayırsever vatandaş Fikri Bayrak’a, Akyazı Belediyebi adına İl Müftüsü Hasan Başiş, ve Gazi Süleyman Paşa Cami Derneği Başkanı Ayhan Yılmaz birer plaket verdiler. İlçe Müftüsü İzzet Şener’de hayırsever vatandaşa teşekkür belgesi verdi. Cami Derneği yönetimi ayrıca şadırvanı yapan ustaya da bir plaket vererek teşekkür etti.

 

Açılışı yapıldı

Şadırvan ve müştemilatının açılışı İl Müftüsü Hasan Başiş, Belediye Başkanı Bilal Soykan ve hayırsever İşadamı Fikri Bayrak, Cami Derneği Başkanı Ayhan Yılmaz ve protokol üyeleri tarafından yapıldı. Dua öncesi konuşan İl Müftüsü  Başiş, hayırsever Fikri Bayrak’a teşekkür etti. Açılış nedeniyle şadırvanı yaptıran hayırsever Fikri Bayrak tarafından yaptırılan irmik helvası da vatandaşa ikram edildi. 

13 Temmuz 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 812 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU