Günün Tarihi:23 Ocak 2021

Karasu eğitiminde veda


Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden tayin olan şube müdürleri için veda yemeği düzenlendi.

Plaket ve belge

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri, Ahmedlatif Şahin ve Fikret Güldemir’in Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Halil Dursun’un Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tayinleri çıktı. Şahin, Güldemir ve Dursun için Milli Eğitim Müdürlüğünce bir veda yemeği düzenlendi. Yemeğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, okul yöneticileri ve milli eğitim müdürlüğü personeli katıldı. Düzenlenen programda Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, şube müdürlerine günün anısına plaket ve başarı belgesi verdi.

 

Unutmacağız

6 yıl Karasu’da görev yapan Şube Müdürleri Ahmedlatif Şahin, Halil Dursun ve Fikret Güldemir, bu süre içinde burada olmaktan çok mutlu olduklarını ifade ederek, Karasu’da eğitime ellerinden geldiğince katkı yapmaya çalıştıklarını, çok güzel işler yaptıklarını, güzel dostluklar kurduklarını, Karasu’yu unutmayacaklarını dile getirdiler.

 

Ekip ruhu

İlçe Milli Eğitim Müdürü Turhan,"İlçemizde yaklaşık üç yıldan fazla beraber çalıştığımız üç değerli arkadaşımız aramızdan ayrılıyor. Karasu’da elde edilen başarılar bu camianın ekip ruhuyla çalışarak elde ettiği başarılardır. Bu ekipten ayrılan arkadaşlarımızın gittikleri yerlerde de eğitimin kalitesinin artması için önemli katkılar yapacaklarına inanıyorum. Arkadaşlarıma emekleri için teşekkür ediyor yeni görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

 

18 Temmuz 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 10974 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU