Günün Tarihi:4 Ağustos 2020

‘SUBÜ eğitimin markasıdır’


Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) İletişim Koordinatörü Halid Özgür ile Öğretim Görevlisi İlknur Çakar, gazetemizi ziyaret ederek akademik çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi İletişim Koordinatörlüğü görevine getirilen Halid Özgür ile Öğretim Görevlisi İlknur Çakar’ı ziyaretinde Genel Yayın Müdürümüz Müjdat Çetin ve Yazı İşleri Müdürümüz Ekrem Ürdüç ve Editörümüz Özge Savaşkan’a bilgiler verdi. Özgür, “Sakarya basını, üniversiteleri ve yöneticileriyle bir bütündür. İletişimimizi artırarak şehrimize katkı sağlamak istiyoruz. SUBÜ kısa zamanda akademik eğitimin markası olmuştur. Rektörümüz öncülüğünde şehrimiz ve eğitim için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 

21 Temmuz 2020 , Salı Bu haber toplam 3914 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU