Günün Tarihi:27 Kasım 2020

‘İntibak teklifi reddedildi’


Tüm İşçi Emeklileri Derneği Genel merkezi Genel Sekreter Sakarya Şube Başkanı Mustafa Yılmaz “ İntibak’ın doğrudan görüşülmesi teklifi meclis genel kurulunda reddedildi” dedi.

Başkan Yılmaz, “Derneğimizin hazırlamış olduğu İntibak dosyamız Genel Başkanımızın İYİ Parti grubunda dile getirmesinden sonra İYİ Parti milletvekillerince meclis genel kurulunda görüşülmesi için İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk’un vermiş olduğu yasa tasarısı teklifi Türkiye Büyük Millet Meclisi genel kurulunda konuşmasının ardından yapılan oylamada teklifin doğrudan gündeme alınması iktidar partilerince reddedildi” dedi. Derneğimiz Genel Başkanı Satılmış Çalışkan, “Derneğimiz Tüm Emekliyi kapsayan hizmet ve prime dayalı bir intibak düzenlemesinin yapılması için her türlü cabayı harcamaya devam edecektir. İntibakın gündeme alınmaması emekliyi hüsrana uğratmıştır. İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk ve İYİ Parti milletvekillerine teşekkür ederiz” dedi.

 

25 Temmuz 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 454 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU