Günün Tarihi:9 Mayıs 2021

Dr. Yılmaz’ı Allah korudu


Akyazı’da sevilen ve sayılan Dr. Yaşar Yılmaz’ın, bahçesinde ağaçları budarken bir dalın çarpması sonucu yaralanması sevenlerini üzdü.

Doğasever

Mesleğinde olduğu gibi mesleği dışında da yaptığı işleri düzgün ve gerçekçi bir biçimde yapmak isteyen Dr. Yaşar Yılmaz’ın hayvan ve doğa sevgisini Akyazı’da bilmeyen yoktur. Evinin geniş bahçesinde çeşitli hayvan besleyen ve onların karınlarını doyururken ve onlarla oynarken bütün yorgunluğumu unutuyorum diyen Dr. Yaşar Yılmaz, yeşili de çok sevdiğini, evinin bahçesine diktiği ağaçlardan bellidir.

 

Ağaç temizliği

Dr. Yılmaz, önceki gün ağaçlarında bayram temizliği yaparken küçük bir kaza geçirdi. El motoru ile kestiği ağacın dalı yere düşerken Yılmaz’ın alnına vurdu ve alnında bazı eziklerin oluşmasına neden oldu. Durumunu sosyal medya hesabından fotoğrafla paylaşan Yılmaz’a geçmiş olsun mesajları yağdı. Mesajlarında geçmiş olsun diyen sevenleri, eleştirilerini de dile getirmeyi ihmal etmediler. Yılmaz’a, “Sen mesleğinde bir numarasın. Bırak diğer işleri” diyerek kendisine hem eleştiri yönelttiler, hem de daha dikkatli olmasını istediler.

 

28 Temmuz 2020 , Salı Bu haber toplam 918 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU