Günün Tarihi:4 Ağustos 2020

Ayasofya’ya ziyaret sürüyor


Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde, açılışından bugüne ziyaretçi yoğunluğu yaşanıyor.

Namaz kılmaya

Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerini ağırlayan Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde yoğunluk sürüyor. Calide Fatih Belediyesi ekipleri tarafından özel bir makineyle temizlenirken Isparta'dan getirilen gül suyu ile havalandırma işlemi yapılıyor. Cami’nin açılışından beri Sakarya’dan da bir çok isim camiyi ziyaret namaz kılıyorlar.

 

‘Duygulandık’

Adapazarı Salko Cami Dernek Başkanı Murat Armağan, beraberinde Adem Karadeniz,

Mustafa Yıldız, Rüştü Türker, işadamı Latif Demir, Öğretmen Ali Akıllı Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi’ni ziyaret ederek vakit namazı kıldılar. Sakarya heyetinden Murat Armağan, “

Şükürler olsun camimizde namazımızı kıldık. Burada duygulanmamak elde değil. Buraya birkaç kez ziyaret geldim. İnşallah bir gün nasip olur da burada namaz kılarız demiştim. Nasip oldu" dedi.

 

29 Temmuz 2020 , Çarşamba Bu haber toplam 1210 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU