Günün Tarihi:4 Ağustos 2020

‘Siyaseti düşünmüyorum’


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Akgün Altuğ, hakkında siyasete gireceği yönündeki söylentilere açıklık getirdi.

SATSO Başkanı Altuğ, son zamanlarda kendisine gelen ve söylenti niteliği taşıdığını belirttiği bir konuya da meclis toplantısında  açıklık getirdi. Başkan Altuğ açıklamasında şunları belirtti. “Siyasi bir oluşum ile şahsımı ilişkilendirme konusunda duyumlarım oluyor. Türlü platformlarda defalarca bunun mümkün olmayacağını belirtsem de bu söylenti uzayıp gitmektedir. Ben Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanıyım ve sürdürmüş olduğum bu görevin sorumluluklarını yerine getirmekten de büyük memnuniyet duyuyorum. Bu nedenle de siyaset konusunda bir görev ile asla ilgim olmayacaktır. SATSO Camiasını temsil eden bir başkan olarak tüm siyasi partiler ile eşit mesafede ilişkilerimizi sürdürmeye özen gösteriyoruz. Meclis üyemiz olan ve aynı zamanda siyasi partilerin yönetim kadrolarında olan arkadaşlarımız da var onlardan her zaman SATSO’ya girerken siyasi kimliklerini dışarıda bırakmalarını öneriyorum. Şehrimiz ile ilgili bütün sorunlarımızı siyasiler ile çözdüğümüz durumlar da oluyor. Bu çok normal. Ancak şahsen siyasi bir oluşumun içerisinde asla olmayacağım. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak üyelerimize ve şehrimize hizmet etmeye devam edeceğim.”

 

31 Temmuz 2020 , Cuma Bu haber toplam 575 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU