Günün Tarihi:30 Kasım 2020

‘Taraklıyı iyi yerlere taşıyacağız’


Gazetemiz Taraklı Temsilcisi İzzettin Kömürcü, Kaymakam Abdullah Arslantürk’ü, Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı’yı ve Taraklı İlçe Emniyet Amiri Berke Yasir Biber’i ziyaret etti.

Binlerin sesi onlar

Gazetemiz temsilcisi ve Taraklı Ajans Genel Yayın koordinatörü İzzettin Kömürcü ilk olarak Kaymakam Abdullah Arslantürk’ü ziyaret etti. Yaklaşık 1 saat süren görüşmede basın için kaymakamlık olarak her türlü kolaylığın sağlanmasında ellerinden geleni yapacağını söyleyen Kaymakam Arslantürk, “ Taraklı da basınımız, Taraklımızın daha çok gelişmesinde kamu görevi bilinciyle yoğun bir gayret gösteriyorlar. Taraklımızın her alanda tanıtımı için başarılı çalışmalara imza atıyorlar. Koronavirüsle mücadelede de çok önemli görevler üstlendiler. Biz de her zaman Taraklı basınımızın yanındayız. Hep birlikte inşallah güzel Taraklımızı daha iyi yerlere taşıyacağız. Koronavirüsle mücadelemiz devam ediyor. Şu ana kadar hep birlikte çok iyi mücadele ettik. Lütfen rehavete kapılmayalım. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edelim. İnşallah hep birlikte bu sıkıntıyı da aşacağız” dedi.

Metruk bina sorunu

Daha sonra Temsilcimiz İzzettin Kömürcü, Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı’yla da görüştü. Taraklı’da metruk binaların büyük sorun olduğunu belirten Başkan Pilavcı, yıkık virane ve sahipleri tarafından kullanılmayan tescilli binalarda kamulaştırma çalışmalarının devam ettiğini belirterek, Hıdırlık tepesinde yapılacak çalışmalarla Taraklı’ya güzel bir mesire alanı kazandıracaklarını söyledi. Başkan Pilavcı Taraklı’da yeni yapılan ya da yenilenen binalarda Taraklı dokusuna uygun görüntüde çalışmalar gerçekleştirilmesine özen gösterilmesine dikkat ettiklerini belirterek “Görüntü kirliliğine müsaade etmeyeceğiz” dedi. Kömürcü vekaletten Taraklı İlçe Emniyet Amirliği görevine atanan Berke Yasir Biber’i de ziyaret ederek “Hayırlı Olsun”  dileklerinde bulundu.

 

7 Ağustos 2020 , Cuma Bu haber toplam 445 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU