Günün Tarihi:18 Nisan 2021

Mithatpaşa’da karaoke heyecanı


Uzaktan eğitim sürecini yoğun program ve içeriklerle atlatan Adapazarı Mithatpaşa Ortaokulu öğrencilerini sosyal etkinliklerden de mahrum bırakmadı.

Hoş anlar

2019-2020 Eğitim Öğretim yılının son günlerinde her yıl geleneksel olarak düzenlediği Türkçe ve İngilizce Solo Karaoke Şarkı yarışmalarını salgın sürecinde de devam ettiren Mithatpaşa Ortaokulu öğrencilere ve velilere hoş anlar yaşattı.

 

Dijital ortam

İngilizce, Türkçe ve Müzik öğretmenlerinden oluşan 12 kişilik jüri üyesi, öğrencilerin dijital ortamda yükleyerek gönderdikleri videolarını izleyerek başvuru formlarına puanlama yaptılar.

 

Yeniliklere açık

Her türlü ortam ve şartta fiziki olarak eğitimin devam etmesi gerektiğini dile getiren okul müdürü Hüseyin Mutlu; okul yönetimi, öğretmenler, veliler ve öğrencilerden gelen yeniliklere açık olduklarını dile getirdi.

 

Maskeli tören

Ödül törenine aileleriyle katılan ve dereceye giren öğrencilere plaket, katılım belgesi ve ödüllerini teslim eden Okul Müdürü Hüseyin Mutlu, maskeli ödül töreni ile pandemi günlüklerine anılar bırakan öğrencileri tebrik etti.

 

22 Ağustos 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 564 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU