Günün Tarihi:28 Ekim 2020

Güney’e heyecan gelecek


Geyve, Pamukova ve Taraklı’nın ileri gelenleri bir araya gelerek yapacakları dernekleşme ile güney bölgesinin daha iyi hizmet almasını sağlayacaklarını ifade ettiler.

Bir ilçe 3 ilçe oldu

Orman Park’ta dün sabah bir araya gelen ve geçmişte Geyve adı ile tek olan Pamukova ve Taraklı ilçelerinin ileri gelenleri üç ilçeyi kapsayan güney bölgesinin daha iyi hizmetlerle çok daya iyi duruma gelmesi için çalışma yapacaklarını belirttiler.

 

Dernek kurulacak

Geyve, Pamukova ve Taraklı’nın bir anlamda kaderine terk edilmiş 3 ilçe olarak gördüklerini belirten grup birlik ve beraberlik sağlayarak, her ilçenin yanı sıra bölgeye ortak akıl ile kazandırılabilecek yatırımları ele alacaklarını ifade ettiler. Toplantıda bundan sonra da bir araya gelerek kurulacak dernek ile çalışmalara devam edilme kararı alındı.

 

Toplantıya katılanlar

SUBÜ Makina Mühendisliği Bölümü Dekanı Yusuf Çay, iş adamı Hayrı Yüce, İmam Hatip Müdürü  Kadir Gezer, Geyve Dernek Dayanışma ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Ekrem Şimsirel, emekli eğitimci Saim Bulut, esnaf Orhan Çolak, Geyve Dernek Başkan yardımcısı  Şaban Aydın, TÜRASAŞ İdarecisi Zeynel Gül, Hasan Kısa,Fehmi Duman, Geyve Yerel Kültür Dernek Başkanı Namık Cihan, Mehmet Aydoğan, Mustafa Evcim katıldı.

 

22 Ağustos 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 724 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU