Günün Tarihi:17 Mayıs 2021

MHP iki ilçede daha kongre yaptı


MHP İlçe Kongreleri dün Ferizli ve Söğütlü ilçeleri ile devam etti. Ferizli’de Veysel Dikbaş, Söğütlü’de ise Naim Taşgın Başkan seçildi.

Ferizli kongresi

MHP’nin Ferizli’de bir Kıraathane’de gerçekleşen kongresine TBMM Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleri, Ferizli Muhtarlar Derneği Başkanı Haluk Onay, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve delegeler katıldı.

 

Bahçeli’nin mesajı

Kongrede divan başkanlığı görevini üstlenen Levent Bülbül, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin mesajını okuyarak Cumhur İttifakının önemine vurgu yaptı. Daha sonra konuşan İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, ülke ve yerel gündemi ait değerlendirmeler yaptı. Birlik ve beraberliğe vurgu yapan İl Başkanı Akar, ülkenin zor günlerinin kenetlenerek aşılacağını söyledi.  

  

Teşekkür etti

Yeniden başkanlığa seçilen Veysel Dikbaş, “Şahsıma ve yönetim kuruluna güvenen tüm arkadaşlarımıza ve partimizin kuruluşundan itibaren bugüne kadar görev yapan ilçe başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerimize ve delegelerimize teşekkür ediyorum. Birliktelikle ilçemizi en iyi yere taşıma gayretinde olacağız” dedi. Yapılan konuşmalar sonrasında oylamaya geçildi.

 

Yönetim kurulu

Veysel Dikbaş Başkanlığındaki yönetim kurulu asil üyeliklerinde şu isimler yer aldı. Ferda Efiloğlu, Esma Apti, Halil İbrahim Köse, Cevat Aladağ, Gökhan Yusuf Apti, Behçet Özel, Gökhan Korkmaz, Emre Kılınç, Zahir Tok, Mustafa Bekar, Erdoğan Demirbaş, Zeki Türk, Hayati Demir, Recai Kavak, İsmail Ay.

 

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: Sedat Uzunali, Ömer Yayla, Sinan Durmuş, Songül Yayla, Erman Karanfil, Seda Çatalbaş, Şaban Bakırtaş, Sezgin Kılıç, Celil Selim, Zeynullah Kaşkaş, Murat Tunca, Muhammet Soylu, Eray Derinsu, Abdullah Akyıldız.

 

İl Delegeleri: Veysel Dikbaş, Ferda Efiloğlu, Halil İbrahim Köse, Abdullah Kaşkaş, Mustafa Yayla, Mustafa Apti, Gökhan Korkmaz, İsmail Apti, Necmettin Hira, Alaaddin Durmuş, Ali Tenha, Mustafa Bekar, Pehlül Kolaşali, İbrahim Abdi, Mustafa Arı, Osman Ustaoğlu, İlhan Filiz, Muhammet Soylu.

 

Söğütlü kongresi

MHP’nin Söğütlü İlçe Kongresinde de Naim Taşkın tekrar başkanlığa seçildi. Levent Bülbül’ün divan başkanlığını yaptığı kongreye Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, Belediye Başkan Yardımcıları Adem Fidan, Turhan Bölükbaşı, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Söğütlü Esnaflar Sanatkarları Odası Başkanı İsmet Yıldız, Söğütlü Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Serkan Çeğen, AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Selçuk Kurt, siyasi partiler ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile delegeler katıldı.

 

Söğütlü için çalışma

Kongrede yapılan oylama sonucunda delegelerin tamamının oyunu alan Naim Taşgın yeniden başkan seçildi. Başkan Taşgın kongre sonrasında yaptığı açıklamada, kendisine ve yönetimine duyulan güven için teşekkür ederek Söğütlü için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

 

Yönetim kurulu

Naim Taşgın Başkanlığındaki yönetim kurulunda Serdar Çelik, Lokman Gündoğdu, Erdoğan Çiftçi, Refik Belin, Serkan Bilgin, Mehmet Tezcan, Bahadır Güven, Efraim Yağbasan, Hayri Aydın, Ercan Varol, Mehmet Sönmez, Hüseyin Akdeniz, Yusuf İçel, Raif İlhan yer aldı.

 

Yönetim kurulu yedek

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri şu isimlerden oluştu: İsmail Kışlalı, Adem Kısakol, Nezir Köken, Fatih Kaymak, Hasan Sazcı, Nail Taşgın, Fatih Kan, Durmuş Sak, Ercan Karaca, Ömer Bilgin, Şerafettin Uz, Sadi Öztürk, Fatih Kütük, Ferhat Sarp.

 

İl delegeleri

MHP Söğütlü İlçe Teşkilatı il delegeliklerine ise Naim Taşgın, Şinasi Çiftçi, Recep Karasu, Ercan Karaca, Şuayip Geyve, Serdar Çelik ve Ercan Varol getirildi.

 

Devam edecek

MHP’de hafta sonu Arifiye ile başlayan ilçe kongreleri Serdivan, Erenler ve Adapazarı’nda kongre yapılmıştı. Ferizli ve Söğütlü’deki kongreleri ile 6 ilçenin seçimleri tamamlandı. MHP bu hafta 28 Ağustos Cuma günü saat 15.00’da Kaynarca, 29 Ağustos Cumartesi günü saat 10.30 Kocaali ve saat 14.00’da Karasu’da başlayacak kongreler ile devam edecek.

25 Ağustos 2020 , Salı Bu haber toplam 3625 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU