Günün Tarihi:13 Nisan 2021

Atatürk öğrencilerini bekliyor


İlimizin köklü eğitim kurumlarından Adapazarı Atatürk İlkokulu, 2020/2021 Eğitim öğretim yılı öğretmenler kurulu toplantısını Kovid 19 pandemi tedbirleri kapsamında tüm öğretmen ve yöneticilerin katılımı ile okullarında gerçekleştirdi.

Aile ortamı

Uzunca bir süre okullarından ayrı kalmanın verdiği özlemle okullarına coşku ile gelen öğretmenler okul girişinde sosyal mesafe kuralları ve ateşleri ölçülerek toplantıya katıldılar.

Öğretmenler Kurulu toplantısı Okul Müdürü Tekin Ateş başkanlığında aile ortamı sıcaklığında yapıldı.

 

Önleyici tedbirler

Milli Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyonu, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılında Covid-19 salgını koruma ve önleme tedbirleri kapsamında okul ortamında alınacak önleyici tedbirler ve uyulması gereken kurallar, hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyonu önleme kontrolü hususunda yapılan hazırlıklar, öğrencilerin öğrenme kazanımlarına ilişkin eksiklerin giderilmesine yönelik planlanan “Tamamlayıcı Eğitim Programı ve toplantı gündemine alınan  diğer hususlar görüşüldü.

 

Sabırsızlıkla bekliyor

Toplantıda söz alan öğretmenler salgın sürecinde okullarından ve öğrencilerinden ayrı kalmanın özlemini dile getirip alınan tedbirler kapsamında yüz yüze eğitimin başlayıp öğrencilerine kavuşacakları günü sabırsızlıkla beklediklerini ifade ettiler. 28 Ağustos 2020 tarihine kadar Mesleki Çalışmalarını okullarında yürütecek öğretmenler  21 Eylül 2020 tarihine kadar telafi eğitimi, uzaktan eğitim ve yeni öğretim yılına hazırlık çalışmalarını tamamlayacaklar. 

26 Ağustos 2020 , Çarşamba Bu haber toplam 1765 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU