Günün Tarihi:9 Mart 2021

Erenler’de okullar eğitime hazır


Sakarya Millî Eğitim Müdürlüğü, il genelinde okullarımızın eğitim-öğretime hazır olduğunu bildirdi.

İlçelerde hazırlık

Okullardaki çalışmaların kamuoyu tarafından da takip edilmesi amacıyla ilçelerdeki hazırlıklar alfabetik sıraya göre İl Millî Eğitim Müdürlüğünün Facebook, Twitter, Instagram hesaplarından her gün bir ilçe olmak üzere yayımlanıyor.  Akyazı, Adapazarı, Arifiye ilçelerinden sonra Erenler ilçesindeki okulların hazırlıkları bir video gösterimi ile sosyal medyada paylaşıldı.

 

4 bin 678 öğrenci

Şehrimizin en eski yerleşim yerlerinden Erenler ilçemizde; 18 ilkokul, 18 ortaokul, 7 lise ve 3 anaokulu bulunuyor. Bin 38 öğretmenimizin görev yaptığı okullarda 4 bin 678 öğrencimiz öğrenim görüyor. Salgın sürecinin ilk günlerinden itibaren el dezenfektanı ve kolonya üretiminin yapıldığı meslek lisesi ile sağlık çalışanları için koruyucu önlük dikiminin yapıldığı halk eğitim merkezimizin de yer aldığı okulların eğitim-öğretime hazır olduğunu dile getiren İlçe Millî Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy, “Covid-19’la mücadele kapsamında okullarımızda hazırlık ve tedbir çalışmalarımız tamamlanmış olup yüz yüze eğitime kurumsal anlamda hazırız. Öğrencilerimizin okullarımıza geleceği günü tüm öğretmenlerimizle heyecanla bekliyoruz” dedi.

 

Erenler’e teşekkür

24 Ağustos itibarıyla okullarımızın öğretmenlerine kavuşarak anlam bulduğunu belirten İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, salgın sürecinin kahramanları öğretmenlerimize, okul yöneticilerimize, ilçe millî eğitim personelimize, Erenler İlçe Millî Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy ve ekibine özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür etti. 

31 Ağustos 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 2096 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU