Günün Tarihi:17 Nisan 2021

Gelecek’te görev dağılımı


Geçen hafta il kongresini tamamlayan Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes görev dağılımını yaptı.

Büyük heyecan

 Listede birbirinden değerli çalışma arkadaşları olduğunu ifade eden Serbes, “Partimizde üyemizden, delegelere, yönetimde görev alan, almayan herkes çokdeğerli arkadaşlarımız. Hep birlikte tüm enerjimizi milletimiz için harcayacağız. Hizmet heyecanımız çok büyük. İl başkanlık kurulu listemiz ülkemize ve Sakaryamıza hayırlı uğurlu olsun inşallah. Milletimizin teveccühünü boşa çıkarmayacağız.” dedi.

 

İl Başkanlık Kurulu şu isimlerden oluştu: Siyasi İşler Başkanı - Uğur Kanat, Teşkilat Başkanı - Fatih Mehmet Küçük, Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı - Erol Kara, Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı - Emrullah Polat, Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanı - Ertaç Savaş, Sivil Toplum Ve Halkla İlişkiler Başkanı - Sabri Kahraman, Sosyal Politikalar Başkanı - Buse Çetintaş, İletişim Başkanı - Tuna Uslu, İnsan Hakları Başkanı - Hüseyin Ustaoğlu, Parti İçi Eğitim Başkanı - Filiz Sırmalı, Dış İlişkiler Başkanı - Haluk İkizoğlu, Araştırma, Geliştirme ve Bilişim Başkanı - Serkan Yemişçi, İdari ve Mali İşler Başkanı - İsmet Narin, İl Sekreteri - Metin Burçak.

 

4 Eylül 2020 , Cuma Bu haber toplam 3871 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU