Günün Tarihi:6 Mayıs 2021

Salon esnafı esneme bekliyor


Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Turhan Salihoğlu, yasa getirilen düğünler için esneme beklediklerini açıkladı.

Salihoğlu, “Yeni  yayınlanan içişleri genelgesinde ülkemizi ve diğer  ülkeleri etkileyen  salgın  neticesine düğün, nişan ve kınalara yeni  düzenleme   gelmektedir. Bu  yeni  düzenlemede mağduriyetler yaşanacaktır. Çünkü tarihler   belirlenmiş,  paralar   alınmış, siparişler  verilmiştir. Üyelerimizin ilettiği düğünlere  gelenlerin ateşlerinin ölçüldüğü,  telefon ve  ad  soyadlarının alındığı  ve  sosyal  mesafelerin korunduğu   doğrultusundadır. Bu  duruma uymayanlara gerekli  işlem  yapılması   isteniyor. İşini, dört  dörtlük yapan  işletmeciler ilgili bakanlılarımızdan esneme beklemektedir” dedi.

 

5 Eylül 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 962 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU