Günün Tarihi:7 Mart 2021

AK Parti Sapanca’da Gümüşel yeniden


AK Parti Sapanca 7. Olağan Kongresi’nde tekrar aday gösterilen Yunus Gümüşel güven tazeleyerek başkan seçildi.

Kongreye katılım

Sapanca Özkum Tesisleri’nde gerçekleşen kongreye AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İl Başkanı Yunus Tever, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, teşkilat mensupları, STK temsilcileri ve davetliler yer aldı.

 

Milletin partisi

Kongrenin açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, “Bugün yeniden bismillah diyerek gerçekleştirdiğimiz kongremizin hayırlı olmasını diliyorum. Bu asil görevi bizlere layık gören herkese şükranlarımı sunuyorum. 18 yılını millete hizmet için geçirmiş bir partinin mensuplarıyız. İlk günkü aşkla ve heyecanla çalışmaya devam edeceğiz. AK Parti milletin partisidir, milletin derdiyle dertli, sevdasıyla sevdalıdır. Dünyadaki bütün mazlumların umudu AK Parti’dir. Biz seferle yükümlüyüz zafer Allah’tandır. İlk günkü gibi azimle çalışmaya devam edeceğiz. Yol ve dava arkadaşlarıma gayret ve mücadeleleri dolayısıyla teşekkür ediyorum” dedi.

 

Dava insanlarıyız

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Bizler dava insanlarıyız. Bizim hedeflerimiz ve ideallerimiz var. İnsanlığa hizmet için varız. Hamdolsun AK Parti çatısı altında hemşehrilerimize, milletimize hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Demokrasinin en güzel örneğinin yaşandığı kongrelerin ardından partimizin hedeflerine ulaşması için gayret göstereceğiz” dedi.

 

‘Su problemi kalmayacak’

Başkan Ekrem Yüce, “Büyükşehir Belediyesi olarak Sakarya’nın tamamına yayılan bir hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. Kocaali’den Geyve’ye, Kaynarca’dan Sapanca’ya toplamda 500 bin ton asfaltı yollarımızla buluşturduk. 30 farklı noktada ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Sapanca’da da ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. İlçemizde 23 kilometreye ulaşan 25 bin ton asfalt çalışması gerçekleştirdik. 15 milyonluk yatırımla Sapanca İçmesuyu Projesini hayata geçiriyoruz. Sapanca’nın 2050 yılına kadar su problemini ortadan kaldırıyoruz. Desteklerini esirgemeyen genel başkan yardımcımıza, milletvekillerimize, il başkanımıza teşekkür ediyor, Sapanca 7. Olağan Kongresi’nin hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

Hedef 200 bin üye

İl Başkanı Yunus Tever, “Kongreler inancımızın pekiştiği günlerdir. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Türkiye’de, Sakarya’da ve Sapanca’da çok güzel hizmetler yapacağız. AK Parti ailesi olarak Cumhurbaşkanımızın talimatıyla üye seferberliği başlattık. 155 bin üyeye sahibiz. Hedefimizi 200 bin olarak belirledik ve teşkilatımızın tüm kademeleriyle birlikte bu hedefe ulaşacağız. Kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, Sapanca İlçe Başkanımız Yunus Gümüşel ve yönetimine muvaffakiyetler diliyorum” dedi. Sapanca Belediye Başkanı da birliktelikle çalışmaya devam edeceklerini vurguladı. Daha sonra geçilen seçimlerde Yunus Gümüşel yenide başkan seçildi.

 

Yönetim kurulu

Yunus Gümüşel’in yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; İsa Özkılıç, Mustafa Kemal Gür, Cemal Demirci, Nejdet Keskin, Sedat Balkaya, Himmet Yalvaç, Hacer Vela, Mahbube Özen,

Murat Bostancı, Mesut Çömlek, Bilal Serdaroğlu, Ömer Hakkı Karadağ, Ayşe Arapoğlu, Hasan Şahan Özdemir.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri;Taner Beker, Hakkı Meriç Akçay, Adem Gündoğdu, Salih Akşan, Tuba Yıldız, Faruk Öztürk, Gönül Avcı, Fatih Mercan.

İl Delegeleri; Yunus Gümüşel, Özcan Özen, İbrahim Uslu, Aydın Yılmazer, Selami Öztürk, Nazmi Bostancı, Zeki Kovar, Hayati Arıcı, Selami Akyol, Mümin Kamil Pir, Can Cengiz Çetin, İbrahim Özen, Yılmaz Yılmazer, Cengiz Emil, Enes Serdar, Hatice Şahinoğlu, Turgut Özdemir, İsmail Hakkı Alcan, İsa Sezer, Ayşe Kösemen, Recep Kolaşalı, Ali Uğur Belat, Yusuf Cahit Öner, Tarık Kılıç, Osman Şükrü Memi.

 

7 Eylül 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 3689 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU