TAM YOL İLERİ8 Eylül 2020, Salı

Lige doğru emin adımlarla

20 Eylül’de deplasmanda yapacağı Konya maçıyla birlikte yine sezona “Merhaba” diyecek olan Sakaryaspor’da hazırlıklar kaldığı yerden sürüyor. 10 gün boyunca Kartepe’de yaptığı kampta hiç moral vermeyen Yeşil-Siyahlı futbolcular, geçtiğimiz hafta sonunu dinlenerek geçirdikten sonra dün yeniden toplandılar. Rüstemler Tesislerinde gerçekleşen idman öncesi futbolcularıyla sahada toplantı yapan Teknik Direktör İsmail Ertekin, lige doğru emin adımlarla ilerlediklerini söyledi. İlk maçı kazanarak sezona mutlu başlamak zorunda olduklarını futbolcularına anlatan Ertekin, hazırlık maçlarında yapılan hataları da b.ir bir hatırlattı. 

---

Takımın yüzde 90 oranında tamamlandığını söyledi

İsmail Ertekin memnun

Yapılan çalışmalar ve transferi değerlendirdi.

Açıklama 

Sakaryaspor’un tecrübeli Teknik Direktörü İsmail Ertekin, dünkü idman öncesi açıklamalarda bulundu. Yeni sezon hazırlıklarının mutlu bir şekilde sürdüğünü belirten Ertekin, transferin yüzde 90 oranında tamamlandığını ve gidişattan çok memnun olduğunu kaydetti. Ertekin “Zaman darlığı açısından sıkıştırılmış bir program ile devam ediyoruz. İdman eksiğimizi biran evvel kapatabilmek içinde hem oyuncular, hem biz elimizden geleni yaparak, büyük çaba sarf ediyoruz. İnşallah bu çabamız boşa gitmez, sakatlıksız ve bir terslik olmadan sezona başlayabiliriz. İlk maçı kazanırsak kendimize olan güveni yakalarız” ifadelerini kullandı.

Taraftara mesaj var

Açıklamasında Sakaryaspor taraftarına da yer veren İsmail Ertekin sorumluluklarının bilincinde olduğunu vurguladı. Erekin; “Taraftarımız ilk yarıda yanımızda olamayacak ancak biz onların dualarını duyabiliyoruz. Üç sezondur acılar çeken bu taraftarı sevindirmemiz boynumuzun borcu” dedi.

Bu haber toplam 3830 defa okundu.