Günün Tarihi:21 Nisan 2021

Mahdumlar’da Çiraz seçildi


240 Ortağı bulunan Mahdumlar Mahallesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifin Olağan Genel Kurulu’nda 140 üyenin katılımı ile Rıfat Çiraz yeniden başkan seçildi.

Kooperatifin Genel Kuruluna Sakarya Haykoop Başkanı Recep Pulat, Bakanlık Temsilcileri; Adil Dursun, Ayşe Öztürk ve üyeler katıldı.  Başkan Rıfat Çiraz, “Genel Kurulumuza bizzat katılan, arayan, mesaj gönderen, gelemeyip gönlü bizimle olan tüm ortaklarımıza ve dostlarımızı şahsım ve yönetimim adına teşekkür ederim.  Daha önce kooperatifimizin çalışma bölgesi Mahdumlar, Kemaller, uğurlu, Esenyurt, Alballar mahalleleri idi. Bu kongre ile birlikte çalışma bölgemize Avdan Mahallesi ve Bolu Göynük ilçesi Kılavuzlar Köyünü de dahil ederek çalışma bölgemizi 7 yerleşim yerine çıkarttık. Genel Kurulumuzun ortaklarımıza, mahallelerimize, ilçemize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyor saygı ve selamlarımı sunuyorum” dedi.

 Liste

Yönetim Kurulu Asil;  Rıfat Çiraz, Birol İn, Fatih Kartal.

Yönetim Kurulu Yedek; Nevzat Öztürk, Vedat Özkan, Naim İn.

Denetim Kurulu Asil; Uğur Yağcıoğlu, Hasan Çınar, Erkan Şimşir

Denetim Kurulu Yedek; Mürsel Özşahin, Hakan Akdoğan, Fetih Esen.

Üst Birlik Temsilcisi Asil; Rıfat Çiraz, Harun Gündüz, Muhammet Aygün, Halit güneş, Birol İn.

Üst Birlik Temsilcisi Yedek; Nedim Karakaş, Yüksel Karakaş, Mehmet Ali Doğan, İsa Güneş, Sadi Çetin. 

 

9 Eylül 2020 , Çarşamba Bu haber toplam 221 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU