Günün Tarihi:24 Eylül 2020

Serdivan eğitime hazır


Serdivan ilçesindeki okullar da Covid-19 tedbirleri kapsamında hazırlıklarını tamamladı.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Ali Dere, “Covid-19 tehlikesine karşı diğer ilçelerimizde olduğu gibi Serdivan ilçemizdeki eğitim kurumlarında da, Millî Eğitim Bakanlığımızın ve Sağlık Bakanlığımızın yayımladığı rehberler ışığında ve özellikle “Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Kılavuzu” kapsamında gerekli hazırlıklar tamamlanmıştır. Eğitim kurumlarımız 21 Eylül 2020 tarihinde başlaması planlanan yüz yüze eğitime hazırdır ve öğrencilerini hasretle beklemektedir.” dedi.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, salgın döneminde fedakârca görev yaparak okullarını yeni eğitim öğretim yılına hazır hâle getiren Serdivan ilçesinin tüm eğitim çalışanlarına, İlçe Milli Eğitim Müdürü'ne, okul müdürlerine, öğretmenlere, velilere ve paydaşlara teşekkür etti.

9 Eylül 2020 , Çarşamba Bu haber toplam 2975 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU