Günün Tarihi:26 Eylül 2020

‘Meslek liseleri teşvik edilmeli’


İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hazırlıklar tamam

İl Millî Eğitim Yöneticileri ve MÜSİAD Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette eğitim üzerine sohbet edildi. 21 Eylül tarihinde okulların açılmasıyla ilgili Sakarya genelinde hazırlıklarını tamamladıklarını belirten İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, 2020-2021 eğitim-öğretim yılında uzaktan ve yüz yüze eğitimin birlikte yürütüleceğini ifade etti.

 

Meslek liseleri

Millî eğitim camiasının ziyaretinden büyük memnunluk duyduğunu belirten MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, küresel salgın döneminde meslek liselerinin öneminin anlaşıldığına dikkat çekerek sanayicilerin nitelikli personel konusunda meslek liselerinden gelecek öğrencilere ihtiyaç duyduğunu ifade etti. Meslek liselerinin ülkemizin kalkınmasında stratejik bir öneme sahip olduğuna vurgu yapan MÜSİAD Başkanı Filizfidanoğlu, meslek liselerimizin teşvik edilmesi ve özendirilmesi gerektiğinin altını çizdi.

 

Teşekkür etti

Meslek liselerinin memleket meselesi olduğunu dile getiren İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, salgın sürecinde yaptıkları üretimlerle toplumsal mücadeleye büyük katkı sağlayan meslek liselerinin yöneticilerine, öğretmenlerine, öğrencilerine ve velilerine teşekkür etti.

 

10 Eylül 2020 , Perşembe Bu haber toplam 3809 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU