Günün Tarihi:26 Ekim 2020

‘Türk Telekom bütçemiz yok dedi’


Karasu Resuller Mahallesi Muhtarı Yusuf Sağır, mahallede 300 hanenin 200’ünde internet olmadığını bu yüzden EBA sistemine giremeyen öğrencilerin mağdur olduğunu belirterek, “Bu konuda iki sefer Türk Telekom genel müdürlüğüne gittim. Müdür bana bütçemiz yok dedi.”

Diğer muhtarlarda şikayetçi

İnternet tellerinin yerlerde süründüğünü dile getiren Resuller Mahallesi Muhtarı Yusuf Sağır, “Türk Telekom’a defalarca dilekçe vermeme rağmen halen mahallemde bir çok eksikliğe rağmen bir cevap vermemekte ısrar ediyor. Mahallem 300 hane ama 200 hanemiz internetten faydalanamamakta. Hele şu pandemi döneminde EBA ile uzaktan eğitime geçildiği için öğrencilerimiz nasıl eğitim alacak? Bu sorun sadece benim mahallemde yok gibi gözüküyor.  Bazı muhtar arkadaşlarımda bu konudan muzdarip.”

Çok şey istemiyorum

Muhtar Sağır, “ Türk Telekom’dan iki sefer genel müdürlüğe gittim. Sayın müdürün bana verdiği cevap maalesef olumsuz. Sakarya genelinde iyileştirmeye gitselermiş toplamı 1 buçuk milyon tutarmış ve bütçelerinin olmadığını söyledi. Peki, kardeşim sizin kurum hiç mi kazanmıyor. Takır takır vatandaşlardan her ay para alıyorlar. Kısaca mahalleme çok şey istemiyorum, aldıklarının karşılığını versinler yeter. Ayrıca gördüğünüz gibi bir çok kablo yerlerde sürünüyor en azından onların tadilatını yapsınlar” dedi.  

22 Eylül 2020 , Salı Bu haber toplam 654 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU