Günün Tarihi:20 Ekim 2020

Veterinerlerde iki liste


Sakarya Bölgesi Veteriner Hekimler Odası’nın hafta sonu yapılacak kongresindeBaşkan Yıldırım Çakmak’ın karşısına Volkan Terzioğlu’nun liste çıkardığı belirtildi.

Cumartesi-Pazar

Odanın Fabrika Caddesi’ndeki merkezinde yapılacak kongre yarın saat 10.00’da başlayacak. Gündemdeki maddelerin görüşülmesinin ardından, yönetim, denetim, haysiyet divanı ve büyük kongre delege adayları belli olacak. Pazar günü ise saat 09.00 ile 17.00 arasında seçimler yapılacak.

 

Herkesi bekliyoruz

Oda Başkanı Yıldırım Çakmak başkanlığa yeniden aday olduğunu vurgularken, “Hizmetleri devam ettirme adına ekip olarak göreve talibiz” derken, Volkan Terzioğlu’nun bulunduğu liste de, “Mesleğimize hak ettiği itibarı kazandırmak için adayız” diyerek yola çıktıklarını vurguladı.

 

25 Eylül 2020 , Cuma Bu haber toplam 1704 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU