Günün Tarihi:30 Haziran 2022

Motosikletçiler Taraklı’yı gezdi


One More Mile (OMM) Motosiklet Derneği’nden bir grup sürücü Taraklı’yı ziyaret ederek tarihi ve otantik sokakları gezdi.

OMM Riders grubunda motosikletçiler  faaliyetinde bulunan  Fikret Akkurt, OMM Motosiklet Derneğinin  Türkiye’de motosiklet sürücülerinin trafik kazalarına karışma oranını azaltmayı hedefleyen ve Mart 1998 yılında İstanbul’da kurulan bir dernek olduğunu belirterek “OMM Riders, grubu üyeleri olarak Taraklı’da bulunmaktan çok mutluyuz. Herkesin ziyaret etmesi gereken tarihi ve sakin ilçe Taraklı’ya ileriki tarihlerde daha geniş katılımla etkinlik düzenlemeyi planlayacağız” dedi. Taraklı gezisine yaklaşık 30 motosiklet sürücüsü katıldı. 

2 Ekim 2020 , Cuma Bu haber toplam 492 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU