Günün Tarihi:22 Mayıs 2022

Marmara’nın en iyileri onlar oldu


Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Gençlerarası Kültür Sanat Yarışmaları Marmara Bölge Finali sona erdi.

İşte dereceleri

Edirne’de online olarak yapılan ‘Sahne Sırası Sende Gençlerarası Ses Yarışmasında’ Türk Müziği Solo Erkek Kategorisinde Ahmet Gencer birinci,  Türk Müziği Solo Kız Kategorisinde Mine Çiçek ikinci oldu.

 

Müdürden tebrik

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü bağlı Gençlik Merkezleri adına ilimizi temsilen Edirne’deki Marmara Bölge Finalindeki yarışmaya online katılan Ahmet Gencer’in adını birinci olarak Türkiye Finallerine yazdırması ilimizde sevinçle karşılandı. Gençlik ve Spor İl  Müdürü Arif Özsoy, “Gençlik Merkezi üyelerimizden Ahmet Gencer'i bölge finalinde elde ettiği başarılardan dolayı kutluyorum. Gençlerimize güveniyorum. Sahne Sırası Sende yarışması finallerinde de aynı başarıyı elde edeceklerine canı gönülden inanıyorum. Sakarya olarak, başarılı çalışmalarımız ve gençlerimiz ile Türkiye’de ses getiremeye devam ediyoruz” dedi.

 

2 Ekim 2020 , Cuma Bu haber toplam 992 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU