Günün Tarihi:28 Şubat 2021

‘Hendek bir bütündür’


MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu yapılan kongre sonrası AK Parti İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

‘Açık çek veriyoruz’

MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP İlçe Yönetimi, Kadın Kolları ve Ülkü Ocakları Hendek İlçe Başkanı Sıtkı Yaz, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal “İlçe Kongremizi gerçekleştirmiş olduk. Bundan sonra birlikte çalışmak istiyoruz. Bizim üzerimize düşen ne varsa açık çek olarak sunuyoruz. Elimizden gelen her türlü gayreti sunmaya hazırız ve sunacağımızdan da kimsenin şüphesi olmasın. Hendek’i bir bütün olarak görüyoruz. Yapılacak olan hizmetler hepimizi ilgilendiriyor. Rabbim birlikte güzel hizmetler etmeyi nasip etsin. Hepinize ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Cumhur ittifakı

MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı’da, Baykal ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletti. Kongrenin hayırlı olması dileklerini ileten Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu “Nazik karşılamanızdan dolayı teşekkür ediyorum. İçinde bulunduğumuz süreç herkese ayrı sorumluluklar yüklüyor. Cumhur ittifakının güçlü iki partisi. MHP ve AK Partinin ülkemiz için yapacakları hizmetlerde bizlerde ilçemizden her türlü desteği vermemiz gerekiyor. İlçe Başkanlıkları, Belediye Başkanlıkları ve Meclis üyelikleri güzel makamlar. Cumhur ittifakın devamı 2023’teki Cumhurbaşkanlığı seçimi hepimiz için milat. Eğer çalışmalarımızla, vatandaşımıza olan hizmetimizle bu ittifakı 2023’te başarıya ulaştıramazsak hiçbirimizin görevinin hükmü kalmaz” dedi.

 

Kaleyi muhafaza

Babaoğlu, “Bizim ve hizmetlerimizin devam etmesi açısından ittifakın sürmesi önemlidir. Bu bilinçle belediye başkanı olarak yasal çerçevede, kanunların bize emrettiği hükümler çerçevesinde gelen tüm talepleri hizmet olarak vatandaşımıza yansıtacağımızı, sizlerle ilgili de İlçe Başkanımızın önderliğinde bize gelecek her türlü talebi değerli ve önemlidir. Bizler bu kaleyi aynı şekilde muhafaza edip 2023 seçimlerine tüm Hendek’i hazırlayarak muvaffak olmak. Önceliğimiz 2023 seçimleri olmalıdır. Teşkilatımız ve sizlerde mücadele edecek yapıyı kurmuşsunuz. İlçe Başkanı ve Yönetimine hayırlı olmasını Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

5 Ekim 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 260 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU