Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

İYİ Parti’ye 50 katılım


İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İlçe Başkanı Ahmet Uçak ve yönetim kurulları, Beşköprü Mahallesi’nde vatandaşla bir araya geldi.

Milet bizi çağırıyor

İl Başkan Yardımcısı Rıdvan Yıldız’ın ev sahipliğinde Beşköprü Mahallelileriyle bir araay gelerek soruları dinleyen Milletvekili Dikbayır, “Biz seçimlerden önce bir söz verdik, sahada olacağız çalışacağız dedik. Vatandaşlarımız bizi sahada gördüğü zaman şaşırıyor seçim mi var?’ diye soru soruyor. Seçim olmadıkça vatandaşımızın kapısı çalınmamış, yanına gidilmemiş. Biz bu algıyı değiştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Millet bizi çağırıyor dedik, şimdi bu çağrıya kulak veriyoruz Sakarya’mızın gidilmedik mahallesini, dinlenmedik sorununu bırakmayacağız. Tüm teşkilatlarımızla birlikte milletimizin her sesine kulak vereceğiz”  dedi.

 

İç ulaşım sorunu

Toplantıda Serdivan’ın iç ulaşım hattı olmaması ve bununla ilgili çekilen sıkıntıları paylaşan mahalleliler çözümü konusunda Dikbayır’dan yardımcı olmasını istediler. Dikbayır, ilçe teşkilatı ile birlikte bu sorunların çözümü konusunda takipçisi olacaklarını belirtti. Toplantı sonrası İYİ Parti’ye toplu üye katılım gerçekleşti. Yaklaşık 50 kişinin partilerinden istifa edip İYİ Parti’ye üye oldukları törende, Ümit Dikbayır ve eşi Nigar Dikbayır, Selçuk Kılıçaslan ve Ahmet Uçak yeni üyelere parti rozetini takdim etti.

 

5 Ekim 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 1846 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU