Günün Tarihi:28 Şubat 2021

‘Pazar yeri şantiyesi kurulacak’


Ferizli Belediye Meclisi Ekim ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda konuşan Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, “180 iş gününde tamamlanması planlanan Kapalı Pazar yeri şantiyesi inşallah hafta sonuna kadar kurulacak” dedi.

Azerbaycan’a destek

Ferizli Belediye Meclisi Ekim ayı Olağan Meclis Toplantısı Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu başkanlığında yapıldı. Ferizli Belediyesi, Ekim ayı meclis toplantısında 3 gündem maddesini görüşerek, karara bağladı.Meclis üyeleri, Ermenistan’a karşı toprak bütünlüğünü korumak adına mücadele veren Kardeş ülke Azerbaycan’a ve Azerbaycan ordusuna destek verdi.

Yer teslimi yapıldı

Kapalı Pazar yeri sözleşmesinin, ihaleyi alan firma ile yapılığını ve yer tesliminin çevre ve şehircilik il müdürlüğü tarafından gerçekleştiğini açıklayan Başkan Gündoğdu, “180 iş gününde tamamlanması planlanan Kapalı Pazar yeri şantiyesi inşallah hafta sonuna kadar kurulacak. Hayırlı ve uğurlu olsun. Ferizli’yi layık olduğu yere getirmek için elimizden geleni hep beraber sonuna kadar yapacağız” dedi.

Tapu tescili

Daha sonra gündem maddeleri tek tek görüşülerek oylandı. Gündemin birinci maddesinde yer alan ‘Ferizli Asliye Hukuk Mahkemesinde Belediyemiz aleyhinde görülmekte olan 2020/166 Esas numaralı tapu iptali ve tescili davasında Belediye Başkanına yetki verilmesi’ ile ilgili Yazı İşleri Müdürlüğünün teklifi oybirliği ile hukuk komisyonuna havale edildi.  

İkinci toplantı

Gündemin ikinci ve üçüncü maddesinde görüşülen “2464 Sayılı kanun gereği 2021 Mali yılı Gelir Tarifesinin belirlenmesi” ve “Belediyemizin 2021 Mali yılı Bütçesini görüşülmesi” ile ilgili Mali Hizmetler müdürlüğünün teklifleri oybirliği ile plan bütçe komisyonuna havale edildi. Ferizli Belediye Meclisi Ekim ayı 2. oturum toplantısını 9 Ekim Cuma günü saat 10.00'da yapılmak üzere birinci oturuma son verildi.

6 Ekim 2020 , Salı Bu haber toplam 741 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU